0

Akumulatory Volt Batterien Łódź są dystrybuowane są począwszy od 2012 roku przez przedsiębiorstwo AKBA. To polskie produkty, które cieszą się obecnie sporą popularnością na terenie całego kraju. Producent akumulatorów Volt Batterien Łódź cały czas rozszerza własny asortyment, który dzisiaj liczy już około 60 różnorodnych modeli dostosowanych do każdego samochodu osobowego, jak również ciężarowego. Ponadto firma VOLT oferuje również baterie do łodzi, kamperów czy maszyn rolniczych. 

Akumulatory Volt Batterien Łódź

Akumulatory Volt Baterrien Łódź są bezobsługowymi sprzętami. Odznaczają się nie tylko wysoką jakością, ale i zdecydowanie konkurencyjną ceną. Ponadto producent oferuje swoim klientom długą gwarancję, która z uwagi na wybrany model może wynosić od 2 do 3 lat. Akumulatory VOLT można nabyć w następujących liniach: Professional, High Performance, Silver Premium, Energy, Marine, EFB, Argo oraz Truck HD. 

Akumulatory VOLT cechuje wysoki stopień odporności na zniszczenia zewnętrzne, ubytki takie jak chociażby korozją, gdyż do ich produkcji stosowane są specjalnie przygotowane stopy ołowiu. Wszystkie spośród akumulatorów firmy AKBA wyposażone zostały ponadto w systemy przeciwwyciekowe i przeciwwybuchowe. Dzięki czemu przemieszczanie się nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych staje się bardzo bezpieczne. Produkty marki VOLT mają wszelkie niezbędne atesty, a poza tym produkuje się je w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. 

W dalszej części artykułu postaramy się opisać kilka spośród podstawowych linii akumulatorów marki VOLT. 

Linia Professional

Akumulatory VOLT w linii Professional tworzone są w ekstremalnych warunkach. Jest to konieczne celem zagwarantowania rozruchu silnika nawet w przypadku bardzo niskich temperatur. W tych akumulatorach stosuje się technologie Ca/Ca, która w połączeniu razem z wyższą mocą rozruchową jest w stanie zrealizować nawet wyśrubowane normy. Dodatkową częścią, którą na ogół zainteresowani są konsumenci zainteresowani akumulatorami z linii Professional jest tak zwane magiczne oko, czyli po prostu wskaźnik ładowania urządzenia. Akumulatory VOLT Professional odznaczają się zatem w dłuższej perspektywie lepszą żywotnością. 

Linia akumulatorów VOLT High Performence i Silver Premium

Zasadniczą cechą, która wyróżnia model High Performance będzie wydajność bez żadnych kompromisów. Akumulatory te mają bardzo dobre parametry użytkowe, a ponadto są w stanie zapewnić wysoki komfort jazdy. Modele wspomnianej linii odporne są nawet na bardzo skrajne temperatury – nie tylko niskie ale i wysokie. Zapewniają właściwy pas mocy na poczet rozruchu silnika bez e na panującą na zewnątrz pogodę. 

VOLT Silver Premium to nic innego jak chęć zapewnienia użytkownikom możliwie jak największej wydajności sprzętu. Klienci używający tych akumulatorów mogą być pewni, iż za swoje pieniądze otrzymali odpowiedni sprzęt do rozruchu. Akumulatory linii Silver Premium mają niewielkie rozmiary, zatem łatwo je zamontować w samochodzie. Warto jednakże zadbać o to, aby nie dostawała się do nich szkodliwa wilgoć.  

Linia Energy i EFB

Akumulatory te sprawdzą się u klientów, którzy oczekują pracy sprzętu w trybie podwójnym i zwiększonej żywotności baterii. Na ogół mogą być one stosowane w kamperach albo w łodziach. 

To zaś, co zdecydowanie wyróżnia linię EFB to posiadanie dodatku węgla, który odgrywa znaczącą rolę w wypadku działania elektrod. Akumulatory te zapewnią użytkownikom wysoki poziom bezpieczeństwa bez względu na jakość terenu czy nawet przemierzony dystans. EFB to również wysoka stabilność w użytkowaniu.  

Akumulatory możesz kupić również w sklepie koszalin-akumulatory.pl

4,6/5 - (8 votes)

Zobacz także