0

Produkty marki NOCO to inteligentne, nowoczesne ładowarki do akumulatorów stworzone z myślą o bezpieczeństwie. Ładowarki NOCO Genius Łódź są przeznaczone do pełnego ładowania lub do podtrzymania działania akumulatora w samochodach osobowych, motocyklach oraz innych pojazdach taki jak łodzie, czy ciągniki siodłowe. Firma NOCO została stworzona w 1914 roku w stanie Ohio w miejscowości Cleveland. Założycielem marki jest Joseph Henry Nook. Nook zajmował się tworzeniem opon i baterii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stworzył on ładowarkę, która zapobiega korozji akumulatora.

Ładowarki NOCO Genius Łódź

Po serii testów, Henry Nook rozpoczął seryjną produkcję swojego wynalazku. W szybkim tempie nowe Prostowniki Pana Nooka zyskały na popularności, a zastosowana w nim technologia stała się trendem. Firma NOCO od ponad 100 lat wprowadza na rynek Ładowarki opracowywane, o co raz nowsze technologie. Jeśli chcesz sprawdzić ofertę ładowarek automatycznych do akumulatorów AGM zajrzyj na stronę >> https://sklep-baterie.com.pl/prostowniki/prostownik-do-akumulatorow-agm.html

Seria ładowarek  NOCO Genius

Prostowniki NOCO Łódź

Ładowarki Noco Genius to modele prostownic przeznaczone do podtrzymywania oraz pełnego ładowania akumulatorów w samochodach osobowych, motocyklach i innych pojazdach. Ładowarka NOCO Genius Łódź jest stworzona do ładowania każdego rodzaju akumulatora litowego oraz kwosowo-ołowiowego, zarówno obsługowego, jak i bezobsługowego. (AGM, Gel, CA oraz EFB). Istnieje wiele modeli ładowarek NOCO Genius, które przeznaczone są do ładowania o napięciu 48V, 36V, 24V, 16V, 12V oraz 6V. Niektóre modele posiadają funkcję regeneracji zasilanego akumulatora lub opcji rozruchu silnika przy pustym akumulatorze.

Poszczególne serie NOCO Genius Łódź

  • NOCO Genius ® G750

 

NOCO G750

Jedno z najbardziej pożądanych rozwiązań technologicznych, dzięki któremu ładowanie jest łatwe i proste. Innowacyjność produktu sprawia, że ładowanie przy pomocy NOCO Genius ® G750 będzie najłatwiejszym i  najskuteczniejszym ładowaniem w Twoim życiu. Seria G750 została zaprojektowana z myślą o ładowaniu każdego rodzaju akumulatorów (obsługowych i bezobsługowych) ołowiowo-kwasowych 6V i 12V, akumulatorów AGM (Absorption Glass Mat), EFB (Enhanced Flooded Battery), Gel oraz CA (Wapniowe). Prostowniki serii Genius  G750 są przeznaczone do ładowania akumulatorów w przedziale pojemności od 2Ah do nawet 30Ah w różnych rozmiarach.

  • NOCO Genius ® G1100

 

NOCO G1100

Sklep NOCO Genius Łódź oferuje również prostowniki NOCO Genius serii G1100, które tak jak poprzednik korzystają ze wszelkich dobrodziejstw technologicznych firmy NOCO. Seria G1100 jest wzbogacona o obsługę akumulatorów 12V litowo-jonowych bezobsługowych i obsługowych,, Gel, CA (Wapniowe), EFB (Enhanced Flooded Battery), AGM (Absorption Glass Mat) oraz LIB (Litowo – jonowe). Działają z akumulatorami 6V i 12V ołowiowo-kwasowymi.  Są przeznaczone do ładowania akumulatorów o dowolnej wielkości w pojemnościach od 2Ah do 40Ah.

Dalsze serie dostępne w sklepie NOCO Łódź są przystosowane do obsługi akumulatorów o większej pojemności. Są przystosowane do pracy z akumulatorami 6V i 12V ołowiowo-kwasowymi, 12V litowo-jonowymi obsługowymi, jak i bezobsługowymi, akumulatorami AGM (Absorption Glass Mat), EFB (Enhanced Flooded Battery), Gel oraz CA (Wapniowe).

Seria NOCO Genius ® G3500 – pojemności od 2Ah do 120 Ah w dowolnych rozmiarach akumulatora 

NOCO G3500

 

Seria NOCO Genius® G7200 – pojemności od 14 Ah do 230 Ah w dowolnych rozmiarach akumulatora

 

NOCO Genius G7200

 

Seria NOCO Genius® G 15000  – pojemności od 25 Ah do 400 Ah w dowolnych rozmiarach akumulatora

 

Noco Genius G15000

 

Seria NOCO Genius® G 26 000  – pojemności od 25 Ah do 5 00 Ah w dowolnych rozmiarach akumulatora

 

NOCO Genius 26000

5/5 - (1 vote)

Zobacz także