0

Włoskie prostowniki DECA Łódź to producent szeroko znanych i cenionych już od wielu lat na rynku prostowników o dużym zakresie dopuszczalnych zastosowań podczas ładowania akumulatorów do różnych pojazdów silnikowych. Wyprodukowane według najbardziej nowoczesnej technologii inteligentne prostowniki DECA można bez problemu zakupić w Łodzi w sklepach stacjonarnych, albo w internetowych. 

Włoskie prostowniki DECA Łódź – szeroki zakres zastosowania 

Prostowniki DECA są urządzeniami, które zostały stworzone z myślą o akumulatorach używanych w pojazdach różnego typu. Ich zaawansowanie technologiczne daje możliwość ich codziennego użytkowania w profesjonalnym warsztacie, niemniej jednak są przy tym na tyle łatwe w obsłudze, iż znakomicie sprawdzą się również w użytku domowym dla amatorów. Oferowane w sklepach prostowniki typu DECA FL będą w stanie obsługiwać akumulatory mające napięcie 6, 12, jak i 24 Volt i pojemność wynoszącą od 15 do 260 Ah (amperogodzin). Dzięki tak dużemu zakresowi możliwości można je zastosować do ładowania nie tylko klasycznych osobowych samochodów, ale również łodzi, ciągników rolniczych, camperów, busów, pojazdów ciężarowych i dostawczych, co stanowi ich kolejną, ogromną zaletę. 

Każdy spośród oferowanych w sklepach prostownik DECA Łódź ma trzy fazy automatycznego ładowania, jak również ledowy wskaźnik naładowania, co zdecydowanie ułatwia obsługę. Poza tym każdy z nich jest nie tylko skuteczny i funkcjonalny, ale również zupełnie bezpieczny dla wszelkich akumulatorów, ale i dla otoczenia. Jest to wynikiem wbudowanych zabezpieczeń przed ewentualnym zwarciem oraz odwrotną polaryzacją, co zapewni ochronę przed ewentualnymi uszkodzeniami akumulatora. Prostowniki DECA zostały również wyposażone w specjalną ochronę instalacji samochodowej w czasie ładowania, czyli tak zwaną Safe Charge. 

Urządzenie ładujące DECA dla każdego spośród akumulatorów

Dzięki zastosowaniu bardzo nowoczesnych rozwiązań technologicznych prostowniki DECA tak samo dobrze sprawdzają podczas ładowania różnych rodzajów akumulatorów. Możemy dzięki nim dostarczać energię nie tylko do akumulatorów ołowiowych, ale również do bezobsługowych baterii, w tym także wykonanym w bardzo zaawansowanych technologiach AGM wraz z matą wykonaną z włókna szklanego i żelowej.  

Każdy spośród inteligentnych prostowników firmy DECA wyposażony został w specjalistyczny system, który pozwala mu na automatyczne wykrywanie ewentualnego zasiarczenia akumulatora. Ponadto, dostępne w sklepach internetowych prostowniki marki DECA pozwalają na wykonanie odsiarczania nawet mocno rozładowanych akumulatorów, które normalnie uznane byłyby za niesprawne. Sporym ułatwieniem podczas ładowania akumulatora będzie również fakt, iż urządzenia ładujące DECA zapamiętują wszystkie jego parametry, co umożliwi ich właściwe ustawienie przed kolejnym ładowaniem. Ładowarka bez żadnego problemu może pozostawać podłączona nawet przez długi okres czasu, dzięki wbudowanej funkcji konserwacji. Dzięki czemu nie doprowadzi do uszkodzeń ładowanego akumulatora. Poza tym cechuje ją łatwość obsługi, pozwalającą na szybkie naładowanie każdego spośród urządzeń akumulatorowych. 

Specjaliści zajmujący się na co dzień akumulatorami potwierdzają, iż każdy z prostowników DECA, który można teraz bez problemu nabyć w specjalistycznych sklepach znajdujących się w Łodzi gwarantuje niezawodność ładowania akumulatora i najwyższą jakość wykonania. Na plus zasługuje również długa żywotność prostowników DECA, co pozwala w dłuższej perspektywie zaoszczędzić. 

4,8/5 - (13 votes)

Zobacz także