0

Akumulatory Yuasa Łódź to marka wywodząca się z Azji, która ma już jednakże za sobą europejską ekspansję i obecnie jest dostępna w Polsce. Producent wykorzystuje technologię uwzględniającą format ołowiowo-kwasowy, a użytkownicy akumulatorów doceniają ich trwałość i bezawaryjność. Akumulator Yuasa to gwarancja jakości i spokojnego, bezawaryjnego użytkowania akumulatora. 

 

Akumulatory Yuasa Łódź – czym się charakteryzuje 

Akumulatory Yuasa znane są na rynku motoryzacyjnym z optymalnej pojemności, odpornością na ich użytkowanie w różnych, niekiedy skrajnych temperaturach. Eksperci podkreślają także, że akumulator Yuasa Łódź dostarczy wystarczającą dawkę prądu, także w przypadku pojazdu z bardzo rozbudowanymi sieciami wyposażenia technicznego.

Akumulatory te nadają się bowiem do uniwersalnego stosowania, sprawdzając się świetnie do ich montażu i eksploatacji nie tylko w różnych typach samochodów, ale i w maszynach budowlanych, motocyklach, traktorkach akumulatorowych czy kosiarkach ogrodowych. Akumulatory zamontować można również w kamperach i łodziach. Kluczem do sukcesu poprawnej i długotrwałej eksploatacji akumulatorów,  jest ich poprawny montaż, który nie należy do skomplikowanych, jednak warto – przy pierwszym doświadczeniu montażu tego sprzętu akumulatorowego – skorzystać z fachowego oka specjalisty mechanika, by uniknąć niepotrzebnego stresu. Akumulator Yuasa Łódź to sprzęt, który – zanim trafił na rynek sprzedaży – przeszedł szereg testów. Producent dokonał więc odpowiednich korekt i udoskonaleń prototypu. Dzięki temu marka Yuasa cieszy się zasłużonym zaufaniem klientów. 

Yuasa – trzy, główne serie urządzeń rozruchowych 

Akumulatory Yuasa Łódź dostępne są w trzech, podstawowych seriach tych urządzeń. Pierwszą serią jest model EFB, dedykowany najnowocześniejszym pojazdom i samochodom, w tym posiadającym już w swym wyposażeniu system Start-Stop. Seria SMF najlepiej nadaje się do tradycyjnych pojazdów i sprawdza się również w autach z najprostszym, bazowym wyposażeniem. Trzecia seria, w ramach której dostępne są akumulatory Yuasa Łódź to AGM, przeznaczona w szczególności do pojazdów i urządzeń wymagających specjalnej osłony akumulatora, dzięki dodatkowym wzmocnieniom technicznym. Ten typ akumulatorów z powodzeniem zastosować można również w różnej klasy i specjalizacji najnowocześniejszych maszynach. 

 

Marka Yuasa – bezpieczeństwo przede wszystkim 

Akumulator Yuasa Łódź to przede wszystkim gwarancja pełnego bezpieczeństwa użytkowania akumulatora. Yuasa nie wybuchają, dzięki licznym zabezpieczeniom. Są one również zaliczane do akumulatorów bezobsługowych, o maksymalnej szczelności i bezpieczeństwie oraz niezawodności rozruchu w najtrudniejszych nawet warunkach pogodowych i skrajnych różnicach temperatur atmosferycznych.

Yuasa może zostać dobrany przez klienta biorąc pod uwagę optymalną pojemność konkretnego modelu samochodu lub innego pojazdu czy urządzenia akumulatorowego.

Yuasa charakteryzują się również bardzo długim czasem bez konieczności ponownego ładowania, co niezwykle ułatwia pracę kierowcom zawodowym, ale jest również doceniane przez zwykłych użytkowników aut, pojazdów i innego typu sprzętu akumulatorowego. Eksperci w dziedzinie motoryzacji zapewniają wręcz, że akumulatory Yuasa Łódź dają stuprocentową gwarancję ich bezawaryjnego i maksymalnie długiego użytkowania, dzięki czemu inwestycja w tę właśnie markę należy do zdecydowanie udanych i przynoszących pełną satysfakcję.

4,6/5 - (25 votes)

Zobacz także