0

Większość osób posiadających samochód wie, że niektóre podzespoły ich pojazdów mogą w skuteczny sposób utrudnić życie każdemu kierowcy. Jednym z takich urządzeń jest, bez wątpienia, akumulator. Wraz z upływającym czasem lub na skutek uszkodzeń bateria ulega zużyciu i konieczna jest jej wymiana. Oferta rynku jest bardzo duża i stale rośnie. Ważne jednak, aby dokonać odpowiedzialnego i dobrego wyboru, który pozwoli nam cieszyć się długo bezawaryjną jazdą oraz zapewni bezpieczną podróż. Sklep akumulatory Optima Łódź wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponując produkty najlepszej jakości. Ponieważ liczą się ludzie, a to Państwo tworzycie naszą firmę, dając nam motywację do działania i rozwijania się, poza akumulatorami, proponujemy również kompleksową obsługę przez siedem dni w tygodniu w dogodnych dla Państwa porach. Nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie oraz doradzą w wyborze baterii. 

Dlaczego warto wybrać akumulatory Optima Łódź?

Sklep akumulatory Optima w Łodzi oferuje Państwu produkty najlepszej jakości. Znamy się na rzeczy i dlatego wiemy, co jest ważne w akumulatorach. Produkty firmy Optima cechują się idealnym odprowadzeniem ciepła na zewnątrz. Gwarantuje to brak koncentrowania się ciepła w samym akumulatorze, a w konsekwencji nie dochodzi do przepięć i możliwości wybuchu, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dodatkowo, stanowi to ochronę całej instalacji elektrycznej pojazdu i innych urządzeń. Producent zadbał również, by akumulatory Optima utrzymywały odpowiednie ciśnienie. Wszytko po to, abyście Państwo mogli przemierzać kilometry bez obaw o stan ogniwa prądu napędzającego samochód. 

Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na ich budowę. Mimo, że akumulatory Optima nie różnią się fizycznie od innych baterii proponowanych na rynku, surowce, z jakich zostały zbudowane, zapewniają przedłużoną żywotność i bezpieczeństwo. Specjalna technologia nowoczesnych płytek SpirallCell, polegająca na tym, że akumulator ma jedną płytę ujemną i dwie dodatnie, dają pewność, że nie dojdzie do przepięć. Również, odporność na wilgoć i korozję powoduje, że kiedy inne baterie nadają się do utylizacji, akumulatory Optima pozwalają na przejechanie jeszcze tysięcy kilometrów.

Pracownicy sklepu Akumulatory Optima w Łodzi, zdają sobie sprawę, że nasi Klienci jeżdżą różnymi samochodami. Dlatego oferujemy Państwu różnorodne modele baterii Optima. Produkty tej marki przystosowane są zarówno do starszych samochodów, które wymagają większej siły rozruchowej, obsługując mniej urządzeń peryferyjnych, jak i również do nowych pojazdów wyposażonych w więcej rozwiązań technicznych zasilanych energią elektryczną.

Bez wątpienia, ważną cechą akumulatorów Optima jest ich cena, która zadowoli każdego posiadacza samochodu. Jest ona zdecydowanie konkurencyjna względem produktów oferowanych przez inne, znane marki dostępne na rynku. 

Doradcy sklepu z akumulatorami Optima w Łodzi bezpłatnie sprawdzą Państwa akumulator, doradzą kupno nowego oraz w odpowiedni sposób zutylizują stare urządzenie. Każdy zakupiony u nas produkt otrzymuje pełną gwarancję. Osoby zainteresowane kontaktem osobistym z nami zapraszamy do sklepu stacjonarnego w centrum Łodzi. Klientów, którzy wolą dokonać zakupu przez Internet, zachęcamy do zapoznania się ofertą naszego sklepu on-line lub do skorzystania z infolinii telefonicznej pod numerem (22) 824 06 06. Nasza oferta jest stale aktualizowana i powiększana. Zdecydowanie, większość produktów dostępnych jest „od ręki”. Zamówienia na inne akumulatory Optima realizowane są bez zbędnej zwłoki w najkrótszym możliwym terminie.

 

4,5/5 - (12 votes)

Zobacz także