0

Akumulatory Fiamm Łódź dystrybuowane są w wersjach sprzętu przemysłowego i samochodowego. Firma Fiamm opiera swą produkcję na materiałach o najwyższych standardach jakości, rozpoznawalne jest już jako gwarancja bezawaryjnego użytkowania bez względu na warunki pogodowe. Fiamm doceniają nie tylko zawodowi kierowcy, ale i zwyczajni użytkownicy różnej klasy samochodów. 

 

Akumulatory Fiamm Łódź – co warto wiedzieć o tej marce

Akumulatory rozpoznawalne są ze względu na cechy produkcji, montażu i eksploatacji takie jak: całkowita szczelność, bezawaryjność, bardzo prosty i wygodny montaż, nawet dla osób, które nie posiadają fachowej wiedzy mechanicznej ani motoryzacyjnej. Fiamm wyróżnia również niezawodna odporność na deszcz i wilgoć. Wszystkie te cechy techniczne związane są również z optymalnie niską ceną poszczególnych modeli akumulatorów. Kierowcy doceniają zarówno wartość techniczną akumulatorów, jak i dobre warunki ich codziennej, bezpiecznej eksploatacji. Fiamm gwarantuje bowiem podwyższoną wytrzymałość, estetyczną i solidną obudowę, a także przydatność w wyposażeniu za jego pośrednictwem samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz różnorodnych urządzeń i maszyn akumulatorowych. 

Fiamm to nie tylko wyposażenie samochodów

Fiamm posiada w swoje ofercie produkty do pojazdów takich jak: skutery wodne, kosiarki, urządzenia z systemami Start-Stop, a także w wózkach widłowych i podnośnikach. Sprzęt akumulatorowy Fiamm jest bardzo uniwersalny i technicznie dostosowany do użytkowania w wielu rodzajach pojazdów, maszyn i urządzeń. Z tych właśnie powodów technicznych oraz wyjątkowej funkcjonalności cieszą się ciągle wzrastającym zaufaniem kierowców i operatorów maszyn. Solidność, bezawaryjność i uniwersalność to znaki szczególne akumulatorów Fiamm. 

Doświadczeni użytkownicy akumulatorów Fiamm Łódź podkreślają, że jest to produkt najwyższej jakości, który służy – bez względu na rodzaj maszyny lub innego pojazdu – przez długie miesiące. Producent zadbała o doskonałe parametry techniczne akumulatora. Kluczem do pełnego sukcesu jest tutaj jednak prawidłowy montaż.

Jeśli jest to pierwsza sytuacja wymiany lub instalacji tego rodzaju sprzętu akumulatorowego, warto skorzystać z porady fachowca i albo poprosić o montaż akumulatora w punkcie obsługi klienta, albo wykonać taki montaż pod okiem profesjonalisty.

Baterie Fiamm montowane są bowiem również w kamperach i motorówkach, a jak wiadomo – nie jest to codzienny sprzęt i jego serwis może budzić pewne obawy amatorskiego użytkownika. Dodatkowo kontakt z ekspertem w dziedzinie sprzętu akumulatorowego pozwala wybrać odpowiedni dla danego pojazdu, maszyny lub innego urządzenia model akumulatora, decydując, czy konieczna będzie w danym przypadku standardowa, czy rozszerzona opcja.

Produkty firmy Fiamm odpowiadają bowiem na konkretne potrzeby poszczególnych klientów, indywidualnych lub biznesowych. Dzięki ich szerokiemu zastosowaniu marka Fiamm uznawana jest na rynku sprzętu akumulatorowego za lidera, któremu warto zaufać planując zakup akumulatora. 

 

4,6/5 - (14 votes)

Zobacz także