0

Światowej sławy niemiecka firma Bosch produkuje Akumulatory Bosch Łódź od 1927 roku. Od ponad 80 lat produkty opracowywane są w celu spełnienia wymagań kierowców. Na przykład jednym z przełomów w tej branży był wynalazek Bosch ze stopu srebra, co umożliwiło natychmiastowe zwiększenie prądów rozruchowych akumulatorów Bosch o 30%. Wysokiej jakości produkty tej firmy to jedne z najbardziej niezawodnych. W dziedzinie produkcji części zamiennych i innych akcesoriów samochodowych baterie zajmują znaczące miejsce. Poszukiwane na rynku akumulatory Bosch Łódź posiada w szerokim zakresie, sklep sprzedaje baterie tego producenta różnych rodzajów: od niedrogich z serii S3 po te wykonane przy użyciu zaawansowanej technologii stopów srebra z linii Silver.

Dlaczego warto wybrać Akumulatory Bosch Łódź?

 • Duży zasób zdolności do pracy. Akumulatory samochodowe Bosch należy wymieniać bardzo rzadko, nawet w najtrudniejszych warunkach użytkowania.
 • Wysoka moc rozruchowa. Dzięki temu akumulator samochodowy Bosch zapewnia nieprzerwaną pracę pojazdów samochodowych w ekstremalnie niskich i ekstremalnie wysokich temperaturach.
 • Minimalne samorozładowanie. Z tego powodu baterie mogą być używane do wyposażenia sprzętu sezonowego i sprzętu używanego nieregularnie.
 • Niezawodność potwierdzona gwarancją producenta.

Produkty i funkcje akumulatorów Bosch

  Do tej pory najbardziej popularne są serie S3, S4 Silver i S5 Silver Plus. Wszystkie trzy serie wykorzystują technologię Power Frame. Dosłowne tłumaczenie tego terminu oznacza „potężną sieć”, tzn. technologia jest skierowana na najważniejszą część baterii. Kratki wykonane w technologii Power Frame wykorzystują specjalny stop, który zmniejsza korozję, a akumulatory są bardziej odporne na niskie temperatury. Oto lista ulepszeń w technologii Power Frame:

 • Zmniejszenie zużycia energii
 • Wzrost mocy rozruchowej
 • Wydłużenie czasu działania.

W porównaniu z innymi akumulatorami Bosch działają o wiele dłużej. Wiele zależy oczywiście od sposobu obsługi urządzenia.

Linia asortymentowa akumulatorów Bosch w Łodzi

Jak już wspomniano, dziś firma na rynku reprezentuje kilka głównych serii, z których każda ma swoje własne cechy?

 • S5 Silver Plus – najlepszy w klasie biznes. Dzięki technologii kratki mocy żywotność jest zwiększona o 15-20%. Należą do typu bezobsługowego, są odporne na trudny klimat. Wysokiej klasy samochody z silnikiem Diesla zwiększone prądy rozruchowe, żywotność na okres zimowy 5-7 lat.
 • S5 EFB to nowa seria, która ma przystępną cenę, mimo że linia jest wyposażona w innowacyjną technologię Start-Stop. Ponadto można zauważyć zwiększone wskaźniki aktualnej mocy. AGM Start-Stop – samochody klasy ViP lub tuningowane samochody żywotność 7 lat. Sztandarowa linia, bateria, która zawiera najbardziej innowacyjne rozwiązania. Dzięki zastosowaniu specjalnej kompozycji elektrolitów i szeregu innych innowacji w tej konstrukcji bateria jest w stanie zapewnić moc maksymalnej liczbie odbiorników energii.
 • S4 Silver – należy do średniej kategorii cenowej i nadaje się do każdego samochodu. Żywotność jest zwiększona o 20%. Średniej klasy akumulatory żywotność od 3 do 5 lat 
 • S3 – sprawdzony przez lata. Jednocześnie S3 wyróżniają się przystępną ceną. Są przeznaczone do pojazdów o niskim zużyciu energii. Żywotność akumulatora w klasie ekonomicznej 2-3 lata.

Dlaczego Bosch?

  Przy formułowaniu asortymentu niemiecki koncern stara się uwzględnić potrzeby wszystkich potencjalnych konsumentów. Dlatego w linii produktów można znaleźć akumulatory różnych kategorii cenowych o szerokim zakresie parametrów technicznych. Oprócz akumulatorów samochodowych produkowane są również akumulatory trakcyjne, zasilacze do wyposażenia motocykli i innych pojazdów pod marką Bosch.

Bosch T4, T5 do samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych, autobusów, ciągników głównych. Akumulatory Bosch Łódź oferuje w swoim specjalistycznym sklepie, mogą być one instalowane we wszystkich samochodach takich producentów samochodów: Mercedes, Mitsubishi, Audi, Volvo, Bmw, Toyota, Volkswagen, Lexus, Nissan, Mazda, Infiniti. Aby uzyskać więcej informacji o produktach Bosch, trzeba skontaktować się ze sklepem w Łodzi, pracownicy zapewnią porady dotyczące najlepszego wyboru. Akumulatory samochodowe Bosch są uosobieniem prawdziwej niemieckiej, jakości. Ich zakup to najlepsze zaopatrzenie samochodu w niezawodne źródło energii.

4,5/5 - (8 votes)

Zobacz także